Urk nieuwe vestigingsplaats Nederlandse Vissersbond

16 februari, 2017

De Nederlandse Vissersbond verhuist naar Urk. Maandagmiddag 13 februari is met de gemeente Urk een voorlopig koopcontract getekend voor een kavel aan de Domineesweg. De leden van de Nederlandse Vissersbond zijn eerder al per brief op de hoogte gebracht.

“Het besluit om naar Urk te verhuizen heeft een aantal redenen. Urk ademt visserij en is een logistiek kruispunt van vissers, visverwerkers, handelaren, politici en bestuurders. De locatie waar het toekomstige kantoor wordt gebouwd ligt langs de doorgaande weg die van de afslag A6 naar Urk leidt. De verwachting is dat deze locatie nog meer aanloop zal genereren dan in Emmeloord,” aldus Johan Nooitgedagt, voorzitter Nederlandse Vissersbond.

Lees het exclusieve interview in Visserijnieuws: “We willen werk maken van het samenwerken en ons nieuwe kantoor wordt groot genoeg om er een landelijk Visserijcentrum van te maken,” zegt voorzitter Johan Nooitgedagt.

Voorzitter Nooitgedagt, wethouder Post en secretaris Berends

 

Aanmelden weekjournaal

Plaatsen van formulier mailchimp

Recent Courses